PLUS Alfring Gramsbergen 'Spaar je club gezond' actie

08 september 2021


Spek de clubkas samen met PLUS Alfring Gramsbergen

Een steuntje in de rug kunnen we na afgelopen seizoen wel gebruiken. Daarom organiseert PLUS Alfring Gramsbergen van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november een unieke spaaractie: Spaar je club gezond. Klanten kunnen sparen voor sponsorpunten. Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvang je er al één. Hoe meer sponsorpunten jij spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van onze club. Vergeet daarbij niet de sponsorpunten te activeren op plus.nl/sponsorpunten. Help onze club met de sponsorpunten van PLUS.  PLUS Alfring Gramsbergen stelt in totaal €8125,- beschikbaar voor alle deelnemende clubs. Ga voor meer informatie over de spaaractie naar plus.nl/club of vraag ernaar bij PLUS Alfring Gramsbergen.

 

 

 

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 524 563 339

T.V. Gramsbergen

Hoge Holt 9
7783 BH Gramsbergen

KVK-nummer

40059969